• Новак
Марка Ликовна Уметност, 'Златен Мапата Сиво - Без Граница' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио

Марка Ликовна Уметност, 'Златен Мапата Сиво - Без Граница' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио

DEN 1888.80

Достапност
Достапно за нарачка

Артист : Диви Apple Портфолио.Предмет : Map.Стил : Модерна & Современата.Опис : а ткаеше опис на светот.Направени во САД - SIZE - 30x47. Диви Apple Портфолио Фотографија сведочи за заеднички напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички директори.Користење пронајдени објекти, документи, фотографии и гроздобер уметност, работа на нашиот студио адреси струја дизајн трендови.Нашите дизајнери се Лори, Chester, Gretchen Сива Buchanan, Moira Hershey, Мајк Schick, Сју Schlabach, Лаура Маршал, Сара Адамс и Марија Урбани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат