• Новак
LANDUA 1Pc 120mm Гроздобер Барел Latch Шкафот Заклучување на Вратата Слајд Гром Спојувач Портата Latch Хардвер Антички Бронза Месинг Кабинет Вратата Завртки (Боја : Б)

LANDUA 1Pc 120mm Гроздобер Барел Latch Шкафот Заклучување на Вратата Слајд Гром Спојувач Портата Latch Хардвер

DEN 1488.48

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.Лесно да се инсталира, само површински штрајк, идеален за врати, прозорци и кабинети, итн.Дизајниран за безбедност апликации на лесни врати, градите и кабинети.Употреба на вертикална, хоризонтална, левата или десната рака апликации.Висока цврстина,Трајни и практични.Повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.Лесно да се инсталира, само површински штрајк, идеален за врати, прозорци и кабинети, итн.Дизајниран за безбедност апликации на лесни врати, градите и кабинети.Употреба на вертикална, хоризонтална, левата или десната рака апликации.Висока цврстина,Трајни и практични.Материјал : Brass Length : 120mm/4.88""Дијаметар : 33mm/1.30""Забелешки : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1 * Вратата Lock Due за рачно мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Портата Брави Нерѓосувачки Челик Автоматско Latch Пролет Барел Гром Заклучување Лизгачки Врата, Прозорец Фитинзи

Заменет, цврсти и издржливи.Заштита на вашиот дом и имот.Едноставно отклучување дизајн ви овозможува да

DEN 2209.92