• Новак
Отпечаток Лозинка Картичка Smart Брави на вратите со TTlock Стан и Дигитален Код за Влез на Врата

Отпечаток Лозинка Картичка Smart Брави на вратите со TTlock Стан и Дигитален Код за Влез на Врата

DEN 5256.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.hyh е производство на дизајнирање на рачки на вратите и паметни заклучување , исто така, се комбинираат со некои други вратата и кабинетот на хардвер .ние имаме многу видови на smart брави сега : отпечаток smart заклучување на вратата , лозинка дигитални smart заклучување , хотел smart картичка заклучувањето ,сите овие брави може да ги користите за ваша лична куќа , дури и не дрвена врата , исто така, челична врата и алуминиум вратата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Портата Брави Нерѓосувачки Челик Автоматско Latch Пролет Барел Гром Заклучување Лизгачки Врата, Прозорец Фитинзи

Заменет, цврсти и издржливи.Заштита на вашиот дом и имот.Едноставно отклучување дизајн ви овозможува да

DEN 2209.92