• Новак
Кит Море Живот Уметност Сликарство 19.3 големи Големи Водоотпорен Количка за Перење Забавува Кофа со Рачки за Складирање за Отпадоци,Детска Соба,Дома Организатор,бе

Кит Море Живот Уметност Сликарство 19.3 големи Големи Водоотпорен Количка за Перење Забавува Кофа со Рачки

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

Димензија 19.3 x 11,8 x 15.9 во / 49 х 30 x 40.5 cm.Материјал 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен, отпорни на влага, лесни и издржливи.Апликацијата Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Дизајн Функционална убава дома декор.Опремени со мека рачка, стилски и удобно, кошница е фиксна внатре со заградата, задебелена дното, постабилна и издржливи, кој се одвојува, кога не е во употреба, на протезата може да се преземат за да се направи целосна употреба на секој простор.Погодни за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Забавува Расклопна Складирање Кошница Со Лесна За Носење, Се Справува Со Водоотпорен Круг За Бебе Производи

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл�

DEN 503.76

Перење Забавува Свитлива Кофа Паѓа Перење Кошница Шема Цвет Перење Корпа за Дома Организатор Расадник Чување

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП с�

DEN 1101.60

Перење Забавува Расклопна Складирање Кошница Со Лесна За Носење, Се Справува Со Водоотпорен Круг За Бебе Производи

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл�

DEN 503.76

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор

Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална

DEN 911.52

Перење Кошница Светилник Складирање Кошница со Рачки Модерни Декоративни Играчка Кошница за Дневна Соба и Спалната

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тежина : 650g.Модерен печатење : Постојат различн�

DEN 767.52