• Новак
VOFUOE Поп Fidget Сензорни Играчки, Голема Големина Џамбо Пеперутка Поп Играчки 130 Меурчиња Притисни Меур Играчка Симпатична Шарени Игра Анксиозност, Стрес Знаците Сили?

VOFUOE Поп Fidget Сензорни Играчки, Голема Големина Џамбо Пеперутка Поп Играчки 130 Меурчиња Притисни Меур

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【Пријателски И Издржлив Материјал】На Џамбо Пеперутка меур поп играчка е направен од високо-квалитет со силиконска материјални, не-токсични и невкусна.Мека, трајни, Не е лесно да попуштат.Лесно да се чисти и обновливи. ????【Голем Плус Големина】Супер Голема Големина Пеперутка fidget Поп играчки е поголема од сите други, со 130 меурчиња.Можете да уживате во повеќе во секој круг.Добро време да ги убијат играчки за двете деца и возрасни.Најдобар избор за подароци. ????【Намалите Стресот】најновите fidget сензорни играчки, притиснете го меурот за да слушнете како ПОП, се стимулира вашиот аудитивни сетила за задоволство и ослободување од стрес.Совршен подарок за вашите деца, семејство, пријатели, роденден партии и Божиќ. ????【Повеќе Намена】Сензорни Fidget Играчка е игра на табла, што може да се вежба на децата математичко размислување, расудување стратегија, логично размислување.Овој pop-играчки, исто така, може да се игра алатка, Фризби.Тоа е малку интересно семејство игра алатка за да уживаат целосна семејство време.убие време, да ги задржи вашите раце зафатен и да бидете смирени. ????【Сензорни Играчки】миленик на сетилните на азил, најдобри почетокот на ед ucational играчки за години, исто така стрес олеснување објект за возрасни.Семејните потреби, родител-дете игри, забава игри.Поп меур притисни fidget е одлична играчка за деца, деца, стари лица, возрасни, со аутизам луѓе со специфични болести.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат