• Новак
JHZWD Поп Игра со Коцки Fidget Играчка, Dual Поп Меурчиња Игра Табла, Притисни Меур Поп Fidget Сензорни Играчки за 2 Плеер, 106 Меур Попер Играчка Интерактивни Figetget Играчки за Де?

JHZWD Поп Игра со Коцки Fidget Играчка, Dual Поп Меурчиња Игра Табла, Притисни Меур Поп Fidget Сензорни Играчки

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интерактивна Поп Меурчиња Игра : Оваа е двојно менито што се игра на одборот за 2 плеер за да играат заедно и се исти од двете страни.Преку овој pop-математика игра табла, игра со пријателите или семејството, а потоа дојде радоста и релаксација со нив.Ова е значењето на овој fidget генерал игра.Стрес Олеснување Сензорни Играчки : Прекрасни бои, пријатен тон, и со прст се допре ќе ве направи среќни, да останат фокусирани.За луѓе кои се со анксиозност или вознемирени, оваа забава џамбо попер играта табла е совршен подарок.Издржливи и Безбедни : Ова попер fidget играчка е направен од премиум силикони, која е безбедна, без мирис, нетоксичен и не ќе бидат деформирани или оштетени по долгорочна употреба.На мека на допир, исто така може да се релаксираат вашите прсти и мозокот за време на репродукцијата.Голема Подароци : Овие fidget поп игра се совршени за Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Таткото, на Мајката Ден, родендени, партија подароци и сите други празници и настани.И тоа е прекрасен подарок за некој на било која возраст.Она што Ќе Добиете за : 1 компјутер JHZWD поп игра сирење одбор fidget играчка, 365 дена гаранција гаранција.Ако не ви се допаѓа овој pop-плочата за било која причина, ние ќе ви вратат или да го замени.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Стил : виножито правоаголник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат