• Новак
Притисни Поп Меур Fidget Сензорни Играчка Наместен, 3 Pack Посебни Потреби Стрес Олеснување на Силиконски Стискаш Притисок Ослободување, Логично Обука Училиште Игра Ау?

Притисни Поп Меур Fidget Сензорни Играчка Наместен, 3 Pack Посебни Потреби Стрес Олеснување на Силиконски Стискаш

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Сигурен Квалитет : Направени од храна одделение силиконски, на мирис материјал кој е мек на допир, многу издржлив, лесен за чистење со вода, и што е најважно, безбеден за деца. ????Лесно и Забавно : Притиснете надолу еден или повеќе меурчиња.Никој не може да се спротивстави на нивните меки се чувствуваат и јасни, смирувачки звук.Кога последен пат е притиснато, само флип играчка одново да почне повторно. ????Fidget Играчка за Децата : да ги задржат своите раце зафатен, па тие никогаш нема да се досадуваат.Или игра мулти-плеер на играта да се забавуваат заедно.Идеален за ДОДАДЕТЕ, АДХД, Аутизам и Посебни Потреби. ????Стрес Знаците за Возрасни : чувството на контрола и задоволување пукање звук ефикасно да доживеете притисок и анксиозност, па можете подобро да се фокусира и да ја поврати вашата мир на умот. ???? 12-месечна Гаранција : За било каков дефект на предметот или објектот станува неисправни додека го користите, без разлика колку време помина датумот на купувањето, ве молиме контактирајте со продавачот за брзо враќање или замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат