• Новак
Arriveok Преносни Excreta Пикап Клип Милениче Додатоци Измет Торба Милениче Отпад Pooper Scooper Грабител Берач Измет Лажичка

Arriveok Преносни Excreta Пикап Клип Милениче Додатоци Измет Торба Милениче Отпад Pooper Scooper Грабител Берач

DEN 1812.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Материјал : Пластика.Боја : Како На Сликата Покажува.Големина на : 28*9*7.5 cm.Тип : Пет Отпад Pooper Scooper. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Големината : 28*9*7.5 cm Боја : Како на Сликата Прикажани Тип : Пет Отпад Pooper Scooper Material : Пластични миленичиња pooper Scooper е направен од еко-пријателски АБС материјал, со висока издржливост и безбедност.Тоа е во хуманистички дизајн и удобно да се одржи, кога ги собереш вашите миленици измет, кој ја смирите вашата рака чисти Dentate држи-и двојно пролет го прави на пет pooper scooper да ги собереш на цврсто и да е лесна и компактна големина, удобен за носење.Многу погодна за пес лице Пакет : 1* домашно Милениче Pooper Scooper Забелешка : ве Молиме овозможи отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат