• Новак
LENORAD Половината Тренер За Жените Двојно Компресија Тример Стомак Заврши Грабне Завој тренингот за Салата Спорт

LENORAD Половината Тренер За Жените Двојно Компресија Тример Стомак Заврши Грабне Завој тренингот за Салата

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

тоа исто така може да го намали вашиот половината, поддршка на вашите врати, подобрување на држењето на телото, појава на постпартална за наплата итн.Тоа се вклопат за повеќето тип на тело.Двојно Дизајн : Внатре патент затворање & 3 реда на куки дизајн со надворешни половината тренер појас за прилагодување,на тенок појас тренер ефект да бидат вклучени.Еден екстра пот половината тример завој заврши приклучат на половината тример која нуди 2 пати подобра компресија и ја зголемува ефикасноста на пот половината shaper.Прилагодлива Големина:Нашите заврши бандаж главно направени од полиестер,оваа пот половината тренер за Одлична флексибилност и широк,може да совршен за завиткување околу половината.Тоа може да се носи произволно,прилагодлив појас е три метри и ви овозможува да се заврши околу вашиот стомак, според вашето ниво на удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Грабне Ме Заврши Завој | Прилагодите вашиот Грабне Половината Тример Стомак Пот Обвива Појас за Жените| Стомакот

Можете да додадете неколку капки слабо алкална перење решение и натопете го во вода за околу 3 минути.ПР

DEN 719.76

Половината Тренер за Жените Долниот Стомак Маст Грабне Завој Стомак Пот Заврши Плус Големина Тренингот Половината

Помагајќи ти да се погледне потенок!.Рака Мие Само.ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР за ЖЕНИ ПОД КРПА Стомак обвива да с

DEN 479.76