• Новак
Заврши Половината Тренер за Жените, Стомакот Половината Тример Појас Стомакот Обвива за Губење на Тежината

Заврши Половината Тренер за Жените, Стомакот Половината Тример Појас Стомакот Обвива за Губење на Тежината

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Кука и Јамка затворање. [ЗОШТО да не ОДБЕРЕТЕ НАС] MINIQ Половината Тример цели стомакот, губење на тежината.Стомакот обвива да се изгуби стомак маст и aviod силна повлече околу вашиот стомак, кожа за време на напорни вежби.Со користење на овој стомакот обвива за губење на тежината може да се добие жешко тело и здрава кожа во текот на процесот на слабеење. [Мали Димензии] MINIQ Стомак Заврши Половината Тренер користи прилагодливи велкро ремени до 34.5 инчи да собере околу половината удобно, природно флексибилни за да целосен опсег на движење и да биде добро зглоб обвива за кревање на мажите и на жените. [Лесен и Висок Квалитет] MINIQ Половината Бенд користи latex-слободен neoprene да се грижи за здравјето на кожата, додека со користење на меки ткива поддршка со не се лизга внатрешниот слој за да се спречи лизгање за време на вежбање. [Практична Џеб Дизајн] MINIQ Заврши околу Половината Тренер за Жените има деликатна џеб, која може да држете го вашиот мобилен телефон, тајмер или дури и вашиот walkman и може да биде чудо заврши бенд за стомакот.Мобилен телефон може да се вклопат во десниот џеб големина совршено. [За Фитнес & Секојдневна Употреба] MINIQ Половината Тренер за жените долниот стомак маст може да се користи во салата, дома, па дури и во канцеларија, тоа обвива околу половината може да и ја подобрува вашата фигура невидливо.Совршен за жени по постпартална, масти и bodybuilder.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YFQHDD 2 парчиња Стомакот Појас Воопшто за Нормално Породување Дел на Стомакот Корсет Половината Појас Обврзувачки

Удобно, дише, не се тесни, телото обликување.Дами тело sculpting, спорт, рекреација.Пот за време на вежбање, и �

DEN 6953.76

Половината Тренер за Жените Долниот Стомак Маст Грабне Завој Стомак Пот Заврши Плус Големина Тренингот Половината

Помагајќи ти да се погледне потенок!.Рака Мие Само.ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР за ЖЕНИ ПОД КРПА Стомак обвива да с

DEN 479.76