• Новак
YIUYIU Mens Поло Маици Модерни Мажи и Две-Боја Крои Секојдневен Високо-Одделение Lapel Кошула со Кратки

YIUYIU Mens Поло Маици Модерни Мажи и Две-Боја Крои Секојдневен Високо-Одделение Lapel Кошула со Кратки

DEN 2116.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кошули за Мажи Tshirts Кошули за Мажи.За Испорака : Најбрзиот Испорака : 3-5 Дена.Стандард За Испорака : 10-18 Дена.Deliveried Време : 10-15 дена пристигнувања.Големина водич : препорачуваме 1-2 големина нагоре.Висок квалитет на ткаенини : Оваа машка поло маици изработени од високо квалитетен материјал,Мека ткаенина коегзистираат со модата и удобно кошули за мажи.crewneck суичери.кошули за мажи со дизајни кошули за мажи графички кошули за мажи.Карактеристики : Поло Маици за Мажи, Plaid Жакард, полна Боја, Кратки Ракави, Качулка Sweatshirt со Прилагодливи Drawstrings.кошули за мажи кошула останува за мажи кошули за мажи продажба Кратки ракави кошули за мажи со дизајни sweatshirt за мажи sweatshirt за мажи Т Кошули за мажи Кратко Sleeve Т Кошули за мажи Поло Маици со Кошули за мажи.Материјал : Тренингот кошули за мажи со природни меки, кожни-friendly и тенок материјал.Без топка, Не згаснат, и лесно да се чисти.Повод : Суичери за мажи совршен за салата, тренингот, тренинг, спорт, bodybuilding, џогирање, одење, фитнес, трчање, отворено, училиште и секојдневен носат.Влага-wicking брзо сушење ткаенини ви држи ладно и суво во секоја состојба.Оваа sweatshirt е совршен за сите активности вклучувајќи работи, кошарка, фудбал, фудбал, бејзбол, тенис, фитнес, класа, или само голем секојдневниот врвот да се носат случајно.Материјал : Памук+Полиестер машка мода маици и Поло Маици се вклопуваат помага во намалување на pilling и намалување.мека и свиленкаста чувство,со висок квалитет и удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат