• Новак
Случај-Мате Пушка Хартија КО. - Моќ ДИСК - Безжичен Полнач - Пријава Сите Чи вклучени Уреди - Универзална - Диви Цвеќиња

Случај-Мате Пушка Хартија КО. - Моќ ДИСК - Безжичен Полнач - Пријава Сите Чи вклучени Уреди - Универзална -

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Пушка Хартија Ко.флорални мотиви.Место и да си одат безжично полнење.Пријави сите Чи вклучени уреди.LED индикатор за светло во потврдува полнење започнување на контакт.Брзо полнење до 10 W моќ.Работи со i Phone и Android уреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжични Полнење Стојат Универзална Монтажни Преносни Мобилни телефони Полначи информации за Телефонот Полнење

Опремени со интелегентни чип, има излез прекуструјна заштита, overvoltage и краток спој заштита, полнење темп

DEN 1483.20