• Новак
V BESTLIFE Батеријата Пакет за Xbox 360, 4800mah Замена на Батеријата Пакет Полнач за Xbox 360

V BESTLIFE Батеријата Пакет за Xbox 360, 4800mah Замена на Батеријата Пакет Полнач за Xbox 360

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

➤ 4800 m Ah батерија пакет контролер за полнење пакет за XBOX 360. ➤ Може да се користи за полнење да се појави за XBOX 360 страна на полнење кабел. ➤ Резервната батерија за XBOX 360 контролер за време на игрите. ➤ Доаѓа со полнење преку USB-кабел и полнење база за лесно ракување. ➤ Што е направена од високо квалитетни материјали кои се издржливи и сигурни.Спецификации : Предмет : battery Material : ABSBattery капацитет : 4800m AHApplication : За XBOX 360 handle Game машина додатоци тип : игра машина battery Cable должина : Околу 1,5 MWeight : Прибл 215g/7.6 oz Battery Големина : Прибл 5.6 * 3.5 * 1.7 cm/2.2 * 1.4 * 0.7 инч (L * W * H)Пакет листа : 1 * Батеријата Pack1 * Полнење Cable1 * Полнење База.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

OCUhome Контролер На Полначот На Енергија-Заштеда На Безжични Gamepad Полнење На Обвинителна Клупа, Ниско-Потрошувачката

дишењето атмосфера светлина на полначот трепка synchronously кога ps 5 контролер се полни.Спецификации : Со лес

DEN 593.04