• Новак
Kabalo 1200mAh Батерија на Пакет - Игра и Полнење Полнење - за Xbox Еден

Kabalo 1200mAh Батерија на Пакет - Игра и Полнење Полнење - за Xbox Еден

DEN 233.76

Достапност
Достапно за нарачка

Батерија 1200m Ah пакување (вклучени) одговара на Xbox Една безжична контролори.Полнење кабел за приклучоци во USB порти на конзола.Plug & Play - целосно подготвен да се користи!.Црна боја.Kabalo доверливи стоки производи се дизајнирани со двете леснотија на користење и долговечност во умот, изработени со највисок квалитет на материјали за вашата комплетна сатисфакција!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Генералот Премиум Двоен Станица за Полнење со LED Светло Плус 2 Висок Капацитет на Батерија за Замена на Батеријата

Користете ја оваа станица за полнење да се наплаќаат до две (2) Wii контролори во исто време.Светлина сјае �

DEN 407.76