• Новак
Garmin tactix Делта Соларни Тактички GPS Види Подарок Кутија Пакет | со Црна Силикони Бенд, Екран Заштитници, Автомобил/Ѕидот Адаптери & тежок Случај | Воена Види, Скришум на

Garmin tactix Делта Соларни Тактички GPS Види Подарок Кутија Пакет | со Црна Силикони Бенд, Екран Заштитници,

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

[GARMIN TACTIX ДЕЛТА СОЛАРНИ ПОДАРОК КУТИЈА ПАКЕТ] - Garmin tactix Делта Соларни Издание Тактички GPS Smartwatch, Црна Силикони Бенд, HD Екран Заштитници Филм (4-Pack), Полнење преку USB Адаптери за Автомобил/Ѕидот со секогаш-за 1.4" display, црна DLC-обложена челични рамки, и најлон бенд. [ТАКТИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ + МАПИРАЊЕ] - Тактички-специфични карактеристики вклучуваат Jumpmaster Режим, насока проекција, dual-позиција формат, претходно вчитани тактички активност, скришум на владата, и да ги убијат switch.Таа, исто така обезбедува мапи, курсеви и насоки за голф, TOPO, ски, претстојните искачувања, и многу повеќе!. [АКТИВНОСТ СЛЕДЕЊЕ, МУЗИКА ќе бидат во можност да се одморат лесно знаејќи дека вашиот види екранот е целосно заштитени од гребнатини и пукнатини.Уморни од вашите вредности добивање jostled во вашите кеси за време на патувањето?Нашите Заштитни тежок Случај е совршен за да се обезбеди сите на вашата електроника да остане во приштина состојба.Додека нашите USB Адаптери ќе се осигура вашата електроника никогаш не inconveniently без трошоци!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат