• Новак
Snlope DC Автомобил Возило Моќ Конектор за Адаптер Кабелот Кабел Замена за Garmin Nuvi GPS 265 w/t 265w

Snlope DC Автомобил Возило Моќ Конектор за Адаптер Кабелот Кабел Замена за Garmin Nuvi GPS 265 w/t 265w

DEN 1291.20

Достапност
Достапно за нарачка

Влез : DC 12-24 V.Црвениот LED индикатор означува дали уредот да работи нормално.Snlpoe Производите изработени со највисок квалитет на материјали.Вклучуваат повеќе за smart функции заштита против неточни напон, кратки circut,внатрешни прегревање.Ако имате било какви други прашања,ве Молиме contant услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат