• Новак
Контакт Сосема Природна Плута самолепливи Полица Лагер, 18 x 4'

Контакт Сосема Природна Плута самолепливи Полица Лагер, 18 x 4'

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата нова лепило Креативни Површини текстури се земе Креативни Покривки за една цела нова индустрија ниво.Контакт Бренд 2018 е registared трговска марка на Kittrich Corporation.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно тргни исклучи својата поддршка и непречено врз било чиста рамна површина.Се применуваат полица лагер на било каква мазна површина и почнете да добивате креативни!И ако треба да се направи промена, само избришете ја чисти.Плута прави прекрасен изолација за експериментите, како и одлични soundproofing.Лесно да се чисти.Тоа работи најдобро за мазна, не-текстура површини.Без оглед на собата, без разлика на површината, Контактирајте Бренд ли покриени!Од Производителот Kittrich corporation-Контакт лепило лагер, киселина слободни сјајни јасно лагер.Штити хоризонтални и вертикални површини, види преку површината.Сечење на линии на поддршка хартија овозможи лесно сечење и точна примена.ЗАШТИТА - Заштита на вашите подови со почитување на природна плута на дното од вашиот столици и други парчиња мебел за да се избегне гребење вашите скапи подови.DIY : Можете да креирате забава проекти како пијат coasters со овој плута лагер.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Користете го за да одговара на вашите индивидуални потреби; ова плута се тркалаат лесно може да се намали во било која големина или форма; апсорбира звук и е одлична за занаети и други проекти од целиот дом или канцеларија.Се создаде пишување површина речиси насекаде каде што сакате со Контакт Бренд самолепливи chalkboard!Оваа самолепливи chalkboard лагер работи како вистински chalkboards.Бескрајни можности за DIY crafter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Фрижидер Полица Лагер, Големи Водоотпорен се Тркалаат, Не Лепило, Трим да се Вклопи, Лесно Чистење,

Трајни Изградба : изградени со силна поддршка, овие облоги се дизајнирани за контрола на вашите полици и

DEN 383.76