• Новак
Полица Лагер Кабинет Подлога Фрижидер Фиока Мат Покрие Масло-доказ Облоги Не се Лизга Водоотпорен Плакарот Placemat Табела Влошки кабинет подлога

Полица Лагер Кабинет Подлога Фрижидер Фиока Мат Покрие Масло-доказ Облоги Не се Лизга Водоотпорен Плакарот

DEN 1564.80

Достапност
Достапно за нарачка

Во голема мера се помогне да се заштитат вашиот кабинети од акумулира несакани нечистотија и остатоци.Тоа е совршен за организирање на вашиот простор и дома.Спецификација : Материјал : EVA01 Големина : прибл.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Плус, овие фиока облоги се обновливи, и лесно може да се чистат со благ сапун и влажна крпа или сунѓер.72in02 Големина : прибл.Користете го овој фиока лагер во вашата кујна кабинети, фиоки, полици, складирање, бироа, провизии, работно место, перална, канцелариски простор и повеќе.Плус, овие фиока облоги се обновливи, и лесно може да се чистат со благ сапун и влажна крпа или сунѓер.Користете го овој фиока лагер во вашата кујна кабинети, фиоки, полици, складирање, бироа, провизии, работно место, перална, канцелариски простор и повеќе.Сите наши фиока облоги се изведуваше со меки материјали за да се намали лизгање и bunching во вашите фиоки или кабинет полиците.Тоа е совршен за организирање на вашиот простор и дома.62 in Color : Како слики shown Optional Стилови : 01, 02 Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Соодветна дебелина и лесно појавување на боја, мат е цврсти, трајни и трендовски да се заштити вашиот мебел и да ви помогне да се облекуваат вашиот дом слободно.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Кабинет Подлога (други додатоци демо на сликата не е вклучен!).Во голема мера се помогне да се заштитат вашиот кабинети од акумулира несакани нечистотија и остатоци.Сите наши фиока облоги се изведуваше со меки материјали за да се намали лизгање и bunching во вашите фиоки или кабинет полиците.Полица Лагер Кабинет Подлога Фрижидер Фиока Мат Покрие Масло-доказ Облоги Не се Лизга Водоотпорен Плакарот Placemat Табела Влошки кабинет pad100% сосема нов и висок quality Features : Соодветна дебелина и лесно појавување на боја, мат е цврсти, трајни и трендовски да се заштити вашиот мебел и да ви помогне да се облекуваат вашиот дом слободно.

Спецификацијата

Material:
EVA
01 Size:
approx.45cm/17.72in
02 Size:
approx.60cm/23.62in
Color:
As pictures shown
Optional Styles:
01, 02
Quantity:
1 Pc
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Cabinet Pad (other accessories demo in the picture is not included!) :

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Фрижидер Полица Лагер, Големи Водоотпорен се Тркалаат, Не Лепило, Трим да се Вклопи, Лесно Чистење,

Трајни Изградба : изградени со силна поддршка, овие облоги се дизајнирани за контрола на вашите полици и

DEN 383.76