• Новак
Housolution Полица Облоги за Кујната Кабинети, 11.8 x 78.7 Инчен Не-Лепило Фиока Лагер Кабинет Облоги за Кујна, Против Пролизгување Водоотпорен Фрижидер Шкафот Лагер Жица По?

Housolution Полица Облоги за Кујната Кабинети, 11.8 x 78.7 Инчен Не-Лепило Фиока Лагер Кабинет Облоги за Кујна,

DEN 1120.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се задржи вашата храна и овошје далеку од површината на фиока, маса или во фрижидер, лесно за вас да се исчисти нив.На пример, можете да го користите како полица лагер за да се заштити вашата маса, кабинет, и така натаму, или само да се стави во фрижидер да се задржи чистота на вашиот фрижидер и вашата храна или овошје.Бесплатно-Намалување на : Можете лесно може да се намали на полица лагер во било која форма сакате според големината на вашиот фрижидер, маса или фиока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Фрижидер Полица Лагер, Големи Водоотпорен се Тркалаат, Не Лепило, Трим да се Вклопи, Лесно Чистење,

Трајни Изградба : изградени со силна поддршка, овие облоги се дизајнирани за контрола на вашите полици и

DEN 383.76

Yifasy 2 Пакет Полица Облоги Темно Сива Самолепливи Солидна Боја Фиока Кабинет Трудови Мебел Реновирање Налепници

Мерење на површината за да се покријат.1 mm дебели(Поради ракаго направија за сечење, ве молиме оставете д

DEN 599.76