• Новак
TJZY Складирање Кошница Полица Кошеви 3 Ниво Кат Виси Кошница Списание Управување со Дрвени Ратан Кошеви Стока Полица Екранот Стојат/Стил 2

TJZY Складирање Кошница Полица Кошеви 3 Ниво Кат Виси Кошница Списание Управување со Дрвени Ратан Кошеви Стока

DEN 7415.76

Достапност
Достапно за нарачка

Враќање Опсег 30 ден.Спецификации : - Целокупната Димензии : 66(L) x 35(W) x 102(H)см - Кошеви (секој) : 30(L) x 25(W) x 21(H)см - Материјал : дрво - Материјал : дрво - Треба да се соберат - Сцени : движечкиот складирање решетката е целосно применлива на различни простори од дневна соба, спална соба, студија соба, трпезарија, бања соба и цвет соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат