• Новак
Nudquio Боречка Чевли се Печати Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира Office Home Спалната соба Плакарот

Nudquio Боречка Чевли се Печати Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира

DEN 1768.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе уредна и чиста.Кога не се во употреба, тоа лесно може да се здипли во рамна земја да се зачува простор.Ако сте го купиле нашите производи складирање кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.6 инчи, ширина : 27 cm / 10.виткање чување на кутии симпатична складирање кутија декоративни складирање кошеви плакарот чување на кутии со рачки изработени од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост, и ќе не е лесно да се нула предмети.Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорапи или домашно милениче играчки.6 инчи, ве молиме бидете сигурни да проверите на големината пред купување, купи вистинската големина, тоа совршено ќе ги красат вашата топла Семејство.На рачки на двете страни да може лесно да се носи на складирање кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LyHomeAn Мода Личност Црвено Виолетова Графити Рачно Ткаени Бамбус Складирање Кошница Дома Декорација За Складирање

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спалн�

DEN 8044.32

Западно Индиската Manatees Печати Складирање Кошница Кутии,Складирање Торба Складирање Кутија Расклопна Складирање

Материјал : 100% Полиестер, Издржливи И Долготрајни Употреба.Наредени Со Водоотпорен Памук И Лен Платно, Л

DEN 719.52