• Новак
EuisdanAA Пластични Домаќинство Шупливи Надвор Дизајн Дребулии Канцелариски Носителот Складирање Кошница Зелена(Plástico Hogar Ahuecar Hacia Fuera Diseño Misceláneas Papelería Насловни Cesta де A

EuisdanAA Пластични Домаќинство Шупливи Надвор Дизајн Дребулии Канцелариски Носителот Складирање Кошница Зелена(Plástico

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Зелена; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 1 x Складирање Кошница; Име на Производ : Складирање Basket.Net Тежина : 26g.Вкупна Големина : x 10.5 10.5 см/4.1" x 4.1"(Max.D*H)(Tamaño вкупно : 10,5 х 10,5 см / 4,1" x 4,1" (D * H máx.).Варијација на Темата : Боја(Tema де variación : Боја.Euisdan AA Пластични Домаќинство Шупливи Надвор Дизајн Дребулии Канцелариски Носителот Складирање Кошница Green Made од пластични материјали, ?пластични носителот кошница е за одржување на вашата компонента алатка употреба.Одлично за складирање на вашите мали работи како клуч, пенкало и така натаму.Тоа е добар помошник за складирање десктоп дребулии.Во канцеларија, спална соба, Кујната или на многу други места, потребно е да се користи кошница за класификација на вашите предмети.Достапни Бои : Сина, Зелена.Опис на Spanish Plástico Hogar Ahuecar Hacia Fuera Diseño Misceláneas Papelería Насловни Cesta де Almacenamiento Verde Color верде; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 1 x canasta де almacenamiento; Nombre del producto : Cesta де almacenamiento Peso neto : 26g Tamaño вкупно : 10,5 х 10,5 см / 4,1" x 4,1" (D * H máx.) Tema де variación : Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KXA Кошница рачно изработени Слама Играчка Складирање Бин со Капак Кошница Дневна Соба Ткаени Кошница Складирање

Мултифункционален за дома дневна соба, канцеларија,бања.Ова е рачно изработени кошница, но тоа е убав.Со

DEN 20060.40

LyHomeAn Мода Личност Црвено Виолетова Графити Рачно Ткаени Бамбус Складирање Кошница Дома Декорација За Складирање

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спалн�

DEN 8044.32

CHOVWEWE Голема Плетен Кошница крупните Јута Кошница Ткаени Складирање Кошница со Рачки Играчка Крпи Ќебе Кошница

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни час

DEN 2256.00