• Новак
Yubine 4 Пакети Пластични Расклопна Складирање Гајба, Пластовидно Виткање Кошеви, 40 L

Yubine 4 Пакети Пластични Расклопна Складирање Гајба, Пластовидно Виткање Кошеви, 40 L

DEN 1165.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 4 пластични складирање гајби, секој мерење 19.6" x 13.8" x 11" (ширевте).Количка за дизајн, лесен за употреба, складирање не заземаат простор, виткање висина 2.2".Погоден за автомобили багажникот, гаража, провизии, кујна, канцеларија, дом, и така натаму.Пластовидно кутии за складирање се користи за да се одржи зеленчук, овошје, шишиња, тегли, грицки, играчки, загатки, книги, итн.Изработен од пластика, лесни, но доволно силни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Апстракт Животинско Зебра Печати Круг Туника Валкани Џеб,Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Со Рачки Количка За Складирање

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро К�

DEN 1008.00

Западно Индиската Manatees Печати Складирање Кошница Кутии,Складирање Торба Складирање Кутија Расклопна Складирање

Материјал : 100% Полиестер, Издржливи И Долготрајни Употреба.Наредени Со Водоотпорен Памук И Лен Платно, Л

DEN 719.52

xigua Руралните Уметност Сликарство Големи Складирање Кошница Плоштадот Свитлива Платно Перење Кошници за Отпадоци

Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано п�

DEN 832.80