• Новак
Tstorage 6-Pack Тесен Пластични Складирање Кошеви, 11.02 x 5.35 x 4.92, Сива

Tstorage 6-Pack Тесен Пластични Складирање Кошеви, 11.02 x 5.35 x 4.92, Сива

DEN 469.20

Достапност
Достапно за нарачка

На тенки правоаголна дизајн го прави секој тесен простор може да биде целосно искористена и додаде повеќе капацитет за складирање во просторот за живеење, во споредба со неуредна countertops, се препорачува да се користи како кошница за да ги организирате вашите кујната countertops, vanities, ноќни маси, канцеларија компјутери, училница lecterns и повеќе.Строго избрани здрави и еколошки пластични материјали, тоа е чиста и нема чудни мириси за да се заштити вашата употреба на безбедноста, можете да ги користите во кујната за да ги организирате ножеви, гранки, лажици, стапчиња за јадење, цевчиња и други прибор за јадење, или да се класифицираат грицки, пијалоци, јајца и друга храна во фрижидерот.Со одлична изработка, рабовите се мазни и тркалезни без дополнителни burrs, на дното на кошница е зголемена и задебелена да ја играат улогата на не се лизга и носат-отпорни, можете да им помогнам и се повлече на корпата на подот, полица, фиока, плакар или десктоп по волја, без повреда на површината.Таму е продолжена рачка на страната на кошница, ќе можете да користите рачка за да се повлече надолу кошница ставен на високо место да се извади на предмети, и таму е етикета позиција за лепење хартија или леплива белешки, покажувајќи ја големината на содржината на кошница да се најдат предмети што се потребни во различни категории.На шупливи кошница тело може да се вентилирани и дише, така што во внатрешноста на кошница не е лесно да се произведе чуден мирис, и објекти во кошница не се лесно да се акумулира правот, одржување во сува и чиста состојба, совршен за чување на лекови или toiletries, кога вие не треба да ги користите, гнездење едни со други ќе се спаси повеќето простор.Tstorage.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WSZJJ Памучни Ткаени Складирање Кошница, Еколошки Памук Конец Изработка Мулти-Цел Складирање Кофа Облека Складирање

★Карактеристики : дебелина на материјалот, рачно изработени, едноставен дизајн, практични носат, здрав

DEN 7933.20

xigua Симпатична Sheepes Големи Складирање Кошница Плоштадот Свитлива Платно Перење Кошници за Отпадоци Водоотпорен

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На расклопна кантите се изработени од платно, еколошки, лесно да се чисти,

DEN 359.76