• Новак
Мидвеј Сувенири Џонатан Брз Лос Анџелес Кралевите Стенли Купот 16x20 Хокеј NHL Колектор Рамка

Мидвеј Сувенири Џонатан Брз Лос Анџелес Кралевите Стенли Купот 16x20 Хокеј NHL Колектор Рамка

DEN 513.60

Достапност
Достапно за нарачка

16x20 фотографија кој Џонатан Брзо на ја Изгуби Анџелес Кралевите дигалки на Стенли Купот.Доаѓа врамени со трска, плакета, и колектор иглички.Големината на рамката : 25 х 30 инчи.Доаѓа подготвен да се откажам на вашиот ѕид во вашиот дом или канцеларија!.Секоја рамка е рачно направена со користење на техниката машини.Ве молиме имајте на ум на сите актуелни фотографии, игли, и плакети во рамки може да се разликува поради достапноста.Ние ќе се стремиме да се направи предмети токму како на сликата, меѓутоа, ако има потреба за идентични објектот, ве молиме контактирајте со нас прво да се осигура задоволството на клиентите. 16x20 фотографија кој Џонатан Брзо на ја Изгуби Анџелес Кралевите дигалки на Стенли Купот.Доаѓа врамени со трска, плакета, и колектор иглички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат