• Новак
Farmhouse Роденден Покани Со Црвени Коверти - 8 Pack

Farmhouse Роденден Покани Со Црвени Коверти - 8 Pack

DEN 230.64

Достапност
Достапно за нарачка

Овие забавни Фарма тематските роденден покани функција енергична црвено штала форма со вертикална gatefold дизајн.Предниот дел е покриен со среќен фарма на животните со фразата Вие сте Поканети печатени заедно на врвот.Овие лица поканите се направени од cardstock и наредени во внатрешноста со наслови за следниве партија детали : За, Датум, Време, Место, Дадено од Страна, и NIELSEN.Покани мерка 4 Инчи x 6 Инчи кога укината.Сет од 8 gatefold покани со 8 црвени пликови.Овие забавни Фарма тематските роденден покани функција енергична црвено штала форма со вертикална gatefold дизајн.Предниот дел е покриен со среќен фарма на животните со фразата Вие сте Поканети печатени заедно на врвот.Овие лица поканите се направени од cardstock и наредени во внатрешноста со наслови за следниве партија детали : За, Датум, Време, Место, Дадено од Страна, и NIELSEN.Покани мерка 4 Инчи x 6 Инчи кога укината.Сет од 8 gatefold покани со 8 црвени пликови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Картички со Коверти,Дипломирањето Партија Покани-2021,2021 Факултет, Висока Школа, Универзитетот Град Прослава(злато

Секој Пакет содржи 30 Покана Картички и 30 Пликови.Секоја Картичка мерење 4"x6".Класичната Црна и Златна диз

DEN 335.76