• Новак
Black & Gold Светкавиот Гарланд 30 Персоналните Роденден Покани

Black & Gold Светкавиот Гарланд 30 Персоналните Роденден Покани

DEN 3983.76

Достапност
Достапно за нарачка

големина приближно 5.9 инчи x 4 инчи.Професионално печатени персоналните покани & пликови.Печатени една страна, разгледница стил на многу висок квалитет сатен 260 lb картичка.Можете да го одредите сите на текст, така било покана / картичка може да биде прилагоден за секоја прилика.За нашиот личен предмети, ве молиме проверете го правописот и да ни ги испратите вашите детали точно како што би сакале да ги читате.Ние ќе го поправи сите проред, според нашите шаблони.Ние може да биде во можност да го промените фонтови & бои како што се бара и можете да изберете било кој текст ви се допаѓа.Имаме огромен број на персонализирани картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, bunting & постери.Ве молиме погледнете ја нашата продавницата за повеќе опции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Картички со Коверти,Дипломирањето Партија Покани-2021,2021 Факултет, Висока Школа, Универзитетот Град Прослава(злато

Секој Пакет содржи 30 Покана Картички и 30 Пликови.Секоја Картичка мерење 4"x6".Класичната Црна и Златна диз

DEN 335.76