• Новак
Тока-Надолу Марвел Стрип Подвезици-Одмаздници Суперхерои Close-up

Тока-Надолу Марвел Стрип Подвезици-Одмаздници Суперхерои Close-up

DEN 300.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Најлон.Направен во САД.Прилагодливи затворање.Рака Мие.Тока-Надолу Suspender - Одмаздници.Овие подвезици се одличен начин да се направи модна изјава!тие се еластичен најлон со нерѓосувачки челик хардвер, 1.0 инчен широк, и да се прилагоди за да одговара на повеќето луѓе.Овој производ е официјално лиценцирани од страна на авантура време и го направи во САД од страна на Марвел и произведено во САД од Тока-Надолу Inc.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Кошула Останува Прилагодливи Еластична Кошула Жартиера Кошули за Носител со Не се лизга за Заклучување

Клипот затворање.Најдобрите Кошула Останува:Уморни од други кошула останува дека popup и кавгата по неко

DEN 311.76