• Новак
McGuire-Никола - BL-30289 30289 Bl - Товарот Gelfoam Подвезици За Додаде Назад Поддршка, Црна Црното

McGuire-Никола - BL-30289 30289 Bl - Товарот Gelfoam Подвезици За Додаде Назад Поддршка, Црна Црното

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Алатки.Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 1.1 lbs.Земја На Потекло : Кина.Алатката rider гш на гел, пена suspender е ултра-лесни, гел, пена-поместена suspender наредени со влага-wicking drilled мрежа за максимална удобност.Neoprene мобилен телефон носителот на левата рака, carabineer и веб циклуси на десната рака.Универзална залак клипови закачите на било алатка појас.Прилагодливи градите задржување на рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Кошула Останува Прилагодливи Еластична Кошула Жартиера Кошули за Носител со Не се лизга за Заклучување

Клипот затворање.Најдобрите Кошула Останува:Уморни од други кошула останува дека popup и кавгата по неко

DEN 311.76