• Новак
SUNNYTREE Мажите Момчиња Подвезици Прилагодливи Y Назад со Лак Вратоврска во Собата за Свадба Партија

SUNNYTREE Мажите Момчиња Подвезици Прилагодливи Y Назад со Лак Вратоврска во Собата за Свадба Партија

DEN 1828.80

Достапност
Достапно за нарачка

Клипот затворање.Материјал : Suspender : 70% полиестер Bowties : 100% сатен полиестер.Големина : Прилагодени до 24 инчи, одговара за 1 год - 3 години; 30 инчи, одговара за 3yrs - 8yrs; 39 инчи, одговара за 8 години - 15 години; 47 инчи, одговара за децата и тинејџерите.Удобен Дизајн : Пред врзани bowtie и силна клипови се безбедни за децата, лесно да се стави на и исклучување.Единствен Облик : Срце облик метал клипови што е слатка и дарежлив, мазна површина со сјајни, не е лесно да ' рѓа.Повод : Одлична за свадба и прстен носител облека, формален повод и секојдневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Кошула Останува Прилагодливи Еластична Кошула Жартиера Кошули за Носител со Не се лизга за Заклучување

Клипот затворање.Најдобрите Кошула Останува:Уморни од други кошула останува дека popup и кавгата по неко

DEN 311.76