• Новак
Ochoos 20 Парчиња/Пакет Бела Пластика 5x12mm Ѕид Проширување Гром Сидро Base Навој на Завртка Кол 5mm / 0.2 Сидро Болт

Ochoos 20 Парчиња/Пакет Бела Пластика 5x12mm Ѕид Проширување Гром Сидро Base Навој на Завртка Кол 5mm / 0.2

DEN 1898.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 20pcs x Ѕид Проширување Сидро |.Пластични анти-ротација проширување Ѕид Сидро.Идеален за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет, ги вклучите и така натаму.Дијаметар : 5mm.Материјал : ПЛАСТИКА.Спецификации : Име на Производ : Ѕид Проширување Anchor Size(Приближно) : 5x 12mm / 0.2" x 0.47"(D*L)За Завртка Кол(Приближно) : 5mm / 0.2"Материјал : Plastic Color : White Weight : 3g Descriptions : Пластични анти-ротација проширување Ѕид Сидро.Идеален за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет, ги вклучите и така натаму.Пакетот вклучува : 20pcs x Ѕид Проширување Anchor Item специфики : Дијаметар : 5mm Material : PLASTICCapacity : other Diy материјали : Woodworking Is прилагодено : Yes Model број : Ѕид Проширување Anchor Type : Сидро Гром.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат