• Новак
Kaidan (4) Вакуум Ремени одговара за Hoover Моќ Вози Windtunnel 40201170 11041084

Kaidan (4) Вакуум Ремени одговара за Hoover Моќ Вози Windtunnel 40201170 11041084

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

(4) Вакуум Ремени одговара за Hoover Моќ Вози Windtunnel 40201170 11041084. Вклучени (4) Појаси. (4) Вакуум Ремени одговара за Hoover Моќ Вози Windtunnel 40201170 11041084 - Сосема нови, неискористени. - Вклучени (4) Ремени Дополнителни Детали : Највисок квалитет на ОЕМ се Вози појас за сите Hoover vacuums повик за учество #40201170 или 11041084, вклучувајќи ги и сите Само Движи Hoover Wind Tunnel vacuums.Добро е да се има неколку на рака, како овој појас добива најмногу стрес како вакуум се движи напред и назад.Како појас почнува да се лизга, се движат на вакуум станува потешко.Свеж појас ќе го задржи вашето само движи единица zipping долж.Ова е еден од двата појаси потребни за само движи vacuums, ве молиме видете agitator појас 38528-034.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Advocator Автомобил сигурносен Појас Подлога Прилагодувач Позиционер Клипот за Заклучување Печати Сино Пеперутка

【ДИЗАЈН】6cm×5cm(2.4 во×0.8 во).Тежината е 18g.мала големина совршено се вклопува со појаси,да ги задржи на сигу

DEN 167.76

Тока Слободни Удобно Еластичен Појас за Жени или Мажи, Тока-помалку Не Булбус Не се Расправаме Невидливи Ремени

Исклучително лесен за употреба!Уживајте Во Вашиот Живот, Зачувај Вашето Време.На еластичен еластична н

DEN 277.92