• Новак
Dockers машка Кожа Неврзан Појас

Dockers машка Кожа Неврзан Појас

DEN 492.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Кожа.Увезени.Завртка затворање.Рака Мие.ВИСТИНСКИ COWHIDE КОЖА : Dockers Неврзан Појас е направена од 100% Вистински Кожа.Тоа е најдобар во класата кожен појас треба да ја подигнете вашата облека.Тоа, исто така, има еден prong тока во метален заврши.За најдобра нега, место чисти само.СТИЛ : DOCKERS Чисто и се Облекуваат појас.На елегантен дизајн на кои вистински кожен појас го прави тоа безвременски и стилски додаток на вашата гардероба.Тоа гаранција за класичен дизајн за модерен изглед во секое време.ИЗГРАДБА : Тешки изградба појас е направен да трае и никогаш нема да ве изневери.Висок квалитет на вистинска кожа материјал го прави цела сезона додаток и секоја употреба појас.ГОЛЕМИНА и БОЈА : Редовни големини на располагање.Одговара на големината од големината 30 инчи 44 инчи За најдобро одговара, ред на големина на 2 инчи поголем од половината големина.Ако вашиот половината големина е 34 инчи , со цел појас големина 36 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Резервоарот Блузи, за Жени Секси V Вратот Лето Блузи без Ракави Синџир Чипка Вест Мода Печати Tee Кошули Секојдневен

41" Големина : L Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm / 38.80" Должина : 63cm / 24.86" Врат : 84cm /

DEN 222.96

Emerayo Половината Тренер Слабеење Појас Унисекс Губење На Тежината Назад Поддршка Појас Тело Слабеење Половината

Оваа половината тренер слабеење појас носи инстант секси hourglass секси фигура крива со изедначување инчи

DEN 208.08