• Новак
Черупка - За Употреба Со Б-275 Серија Спојки, НА Серија Спојки, Груба Акции Понесе, 0.0000-0.5000 во Создаден

Черупка - За Употреба Со Б-275 Серија Спојки, НА Серија Спојки, Груба Акции Понесе, 0.0000-0.5000 во Создаден

DEN 4242.72

Достапност
Достапно за нарачка

делови категорија : Адаптери, Bushings & Спојки.создаден големина : 0.0000 - 0.5000 во.за користење со серија : Б-275 Серија Спојки, НА Серија Канџите.оцени : CE, и Ro HS.создаден стил : Груб Парк Создаден.Speicfication : делови категорија : Адаптери, Bushings & Couplingsbore големина : 0.0000 - 0.5000 информа употреба со серија : Б-275 Серија Спојки, НА Серија Clutchesratings : CE, и Ro HSbore стил : Груб Парк Создаден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат