• Новак
Melin Алатка ОПР-M Кобалт Челик Плоштадот Носот Крајот Мелница, Weldon месо тело, Соголени (Светла) Финиш, Roughing Намали, Не-Центар за Сечење, 30 Сте Хеликс, 5 Флејта, 4.2500 вкупна

Melin Алатка ОПР-M Кобалт Челик Плоштадот Носот Крајот Мелница, Weldon месо тело, Соголени (Светла) Финиш,

DEN 1801.68

Достапност
Достапно за нарачка

Кобалт челик алатки се слични на високо-брзински челик, но со повеќе кобалт за подобрување на перформансите при сечење потешко метали како што се од нерѓосувачки челик никел или легури.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Груба финиш е произведен од кои може да се бара по завршувањето помине.Овие не ќе се фрлам намали.Кобалт челик алатки се слични на високо-брзински челик, но со повеќе кобалт за подобрување на перформансите при сечење потешко метали како што се од нерѓосувачки челик никел или легури.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Поради пофини синусоидална форма на сечење на работ, пофини чипови се произведени од груб терен, која се полесно испуштивме надвор и намалување на ре-сечење и пакување.Груба финиш е произведен од кои може да се бара по завршувањето помине.Овие не ќе се фрлам намали.За Плитки Axial Длабочини и Профилот на Парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нијагарините Машина N59716 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, Stub Должина, Соголени (Светла) Финиш, Roughing/Завршувањето

Центарот за намалување на крајот мелници може да се создаде тридимензионални форми и профили, и да се фр

DEN 446.64

Рутер Битови Крајот Мелници Поставите 1pc HRC62 Волфрам карбид Заострените Топката Носот крајот мелница гравирање

1pc HRC62 Волфрам карбид Заострените Топката Носот крајот мелница CNC гравирање резба рутер битови мелење ма

DEN 593.28