• Новак
Sandvik Coromant 1P360-2500-XA 1620 CoroMill Plura Солидна Карбид Плоштадот Рамо Крајот Мелница, 0.9843 Сечење Дијаметар, 3.5433 Длабочина на Сечење Максимум, 6.0236 вкупна Должина, 25 mm месо тело (?

Sandvik Coromant 1P360-2500-XA 1620 CoroMill Plura Солидна Карбид Плоштадот Рамо Крајот Мелница, 0.9843 Сечење

DEN 15150.48

Достапност
Достапно за нарачка

Директно, центар намали.Мелничката Алатки Солидна Карбид, стандард.Солидна Карбид Крајот мелници (Привремено Решение За Coromant Спектар Асортиман).Coro Mill Plura разноврсна крајот мелница 25.00 mm Солидна Карбид Крајот мелници Алатка Стил Код 1 P360-XA Цилиндрични месо тело DIN6535-ХА h6 толеранција Пакување од 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нијагарините Машина N59728 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, Stub Должина, Соголени (Светла) Финиш, Roughing/Завршувањето

Соголени (светла) алатки немаат дополнителни површински третман или слој да се задржи минијатурни крај

DEN 348.00