• Новак
Proferred S19310 3/8 Вози SAE Приклучок, 5/16 Длабоко 12 Точка

Proferred S19310 3/8 Вози SAE Приклучок, 5/16 Длабоко 12 Точка

DEN 172.08

Достапност
Достапно за нарачка

Аглите стрес се намалува за безбедна одговара.Фалсификувани за максимална сила.Жито структура на челик е посилна од машински штекерите (подножјата).Заеднички центар на двете возачот и хексадецимален отворен крај.Земја на потекло : Кина. 3/8" Вози Sae Приклучок, 5/16" Длабоко 12 Точка, S19310.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат