• Новак
Proferred S19030 3/8 Вози SAE Приклучок, 15/16 Стандард 6 Точка

Proferred S19030 3/8 Вози SAE Приклучок, 15/16 Стандард 6 Точка

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Аглите стрес се намалува за безбедна одговара.Фалсификувани за максимална сила.Жито структура на челик е посилна од машински штекерите (подножјата).Заеднички центар на двете возачот и хексадецимален отворен крај.Земја на потекло : Кина. 3/8" Вози Sae Приклучок, 15/16" Стандард 6 Точка, S19030.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат