• Новак
uxcell Авто Автомобил 23mm Хексагонални 6 Точка Штекер Орев Адаптер за Клуч 1/2 Плоштад Диск

uxcell Авто Автомобил 23mm Хексагонални 6 Точка Штекер Орев Адаптер за Клуч 1/2 Плоштад Диск

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : 6 Точка Приклучок; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 1 x 6 Точка Приклучок; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење.Димензија : 38 x 32-милиметри / 1.5" x 1.26" (L*D).Плоштад Контактот Големина : 13mm/ 1/2".Хексадецимален Контактот Големина : 23mm/ 0.91". 23mm хексагонални штекер. 6 Точка дизајн за да се обезбеди контрола на ореви и завртки.Направен од Хром Vanadium Челик материјал, 1/2-инчен Плоштадот вози дизајн.Chamfered крајот овозможува лесно орев локација и влез.Уникатен дизајн за додаде вртежен момент и долг живот.Се користи за да се отстрани хексадецимален сврзувачки елементи во автомобилската и машина апликации.Пакет се Вклучени : 1 x Хексагонални Штекер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат