• Новак
Плочка Машина Тркала, Постигнувајќи Тркала Прирачник Плочка Машина Тркало Широко се Користи за да Не се Лизга Плочка за Тешко Глазирани Плочки(12000 метри (розева))

Плочка Машина Тркала, Постигнувајќи Тркала Прирачник Плочка Машина Тркало Широко се Користи за да Не се Лизга

DEN 273.36

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН : За директно и вертикален сечење на полиран плочки, надворешните челични плочки, итн.НЕМА СЕЧЕЊЕ на РАБОТ : Висока отпорност на абење способност, нема сечење на работ, широко апликации.ВИСОКА ЦВРСТИНА : Висока цврстина легура сечење и тркала, погодни за рачно плочка машина за сечење.ГЛАВНАТА ПРИМЕНА : Може да се користи за сечење на сите видови на хард глазирани плочки, не се лизга плочка, итн.UNDERLAYMENT СИСТЕМ : да се обезбеди underlayment за плочка која може да се инсталира во текот на било која површина, без додавање на дополнителни висина на Под-Кат.Функција : 1. Висока цврстина легура сечење и тркала, погодни за рачно плочка машина за сечење.2. Висока отпорност на абење способност, нема сечење на работ, широко апликации.3. Може да се користи за сечење на сите видови на хард глазирани плочки, не се лизга плочка, итн.4. За директно и вертикален сечење на полиран плочки, надворешните челични плочки, итн.5. Висока цврстина, трајни, таписерии изработка, не е лесно да се оштети.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Плочка Машина Wheel Optional Тип : 20000m (Сребрена),12000m (Розева)Материјал : Волфрам карбид superhard alloy Outer Дијаметар : Прибл. 22mm / 0.9 in Inner Дупка со Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 in Thickness : Прибл. 6mm / 0.2 во Пакет Листа : 1 x Плочка Машина Воланот 1 x Хексадецимален Клуч 1 x Завртка .

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tile Cutter WheelOptional Type
Material:
 Tungsten carbide superhard alloy
Outer Diameter:
Approx. 22mm / 0.9inInner Hole Diameter
Package List:
1 x Tile Cutter Wheel 1 x Hex Wrench  :
1 x Screw  :

Со стоката дадена додека купуваат