• Новак
xcbdf Очигледно Стакло Т Машина 60см Стакло Плочки Брзина Брзо Сечење 3-12mm Дебелината на Алуминиумска Легура Притисни Стакло Машина Алатка Флексибилни

xcbdf Очигледно Стакло Т Машина 60см Стакло Плочки Брзина Брзо Сечење 3-12mm Дебелината на Алуминиумска Легура

DEN 573.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Алуминиум легура.Сечење дебелина : 3-12mm.Карактеристики : Погодни за сечење керамички плочки 60x60mm.Дрво машини делови. 12mm Дебелината на Алуминиумска Легура Притисни Алатка.Материјал : Алуминиум alloy Cutting дебелина : 3-12mm Features : се Погодни за сечење керамички плочки 60x60mm Note : со скала за прецизно cuttinghint : 1. Поради разликата на осветлување и прикажување пиксели, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот, ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи 1mm разлика.ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат