• Новак
Индустриски Рициново Замена Рициново Насочен Прилагодување Нога Најлон Универзална Копита Фиксна Водител на Купот на DIY Хардвер за Алуминиумски Профил Casters Сет (Г?

Индустриски Рициново Замена Рициново Насочен Прилагодување Нога Најлон Универзална Копита Фиксна Водител на

DEN 378.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие тркала се идеални за огромен спектар на употреба DIY за индустриски апликации.Се движат Рициново тркала може да се користи во домот, училишта, гаража, продавници, колички и hospitals Easy да се трансформира на било насоки што сакате, и да потрошат малку сила да се движат натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оков за мебел Бакар Рициново,360 Степени Универзална Рициново,Движејќи се Рициново Тркала Количка Тркала Месинг

Перформанси : Фини детали имаат добра стабилност и може да се движи тивко на тврди површини.И тоа нема да

DEN 2092.80