• Новак
Garmin Брзо Ослободување Додаток Бенд 20 мм - Чеша,010-12924-13

Garmin Брзо Ослободување Додаток Бенд 20 мм - Чеша,010-12924-13

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Тип На Производ : Види Бенд.Пакет Количина : 1. Произведено Во Кина.Пакет Димензии : 3.1 Cm (L) X 7.0 Cm (W) X И 17,5 См (H).Останете стилски и спорт-подготвени со овие прилагодливи, брзо ослободување бендови за вашиот компатибилен Garmin се види.Едноставно отстранување на бендови со лизгачот на лентата, и поп на различни бендови за крајната лични додаток.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1768.80