• Новак
TYUXINSD Погодност Утро Работи Мобилен Телефон Спортски Телефон Торба Отворено Фитнес Опрема на Арм Бенд Рака Торба Унисекс Рака Покрие Зглоб Торба Трајни (Боја : C, Гол

TYUXINSD Погодност Утро Работи Мобилен Телефон Спортски Телефон Торба Отворено Фитнес Опрема на Арм Бенд Рака

DEN 309.36

Достапност
Достапно за нарачка

Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16cm × 8.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзален Телефон Кеси Носителот На Отворено Спорт Рака Торба Торбичка За 4-6.2 Инчен Телефон На Страна Спортски

Материјал:Нуркање ткаенина.Боја:Црна / Розова / Сино.Бидат погодни:4~6 инчи телефон.Пакет : 1 x Рака Паке�

DEN 335.76