• Новак
Cotytech Dual Track Железнички Планината за Apple Врвот Надолу со Брзо Ослободување Двојна Рака (BL-AT98)

Cotytech Dual Track Железнички Планината за Apple Врвот Надолу со Брзо Ослободување Двојна Рака (BL-AT98)

DEN 921.60

Достапност
Достапно за нарачка

Уредно и ефикасно кабел за управување; чисти изглед со минимални хардверски видлив од долната страна од работа површина.Брза монтажа и брзо ослободување дизајни; максимална прилагодување.Простор за заштеда на енергија со неговиот компактен дизајн; максимална продуктивност.Cotytech Apple следи биро планината Брзо ослободување интегрира мода со функцијата, доставување ергономски перформанси со стил.Мониторот планината е идеална за простории, канцеларии, домови и на јавна површина, Индустриски прилагодувања, производната линија и многу повеќе.На Cotytech следи рака е изградена со крајниот корисник на ум, и се карактеризира со лесна инсталација додека ги нуди интуитивна,, практичен и функционален дизајн од еден од водечките производители на следење месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TYUXINSD Погодност Работи Мобилен Телефон Спортски Телефон Торба Рака Ракав Рака Торба Рачен Торба Фитнес Жените

Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, �

DEN 1521.60