• Новак
Коските се Кандидира Вратоврска Работи Armband Phone Држач за паметен Телефон Големина 4 - 6.7, за Рака Големина 7.9-9.8 (Црна + Прозрачна)

Коските се Кандидира Вратоврска Работи Armband Phone Држач за паметен Телефон Големина 4 - 6.7, за Рака Големина

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

【УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】Еластична силикони бендови одговара на повеќето паметни телефони и случаи од 4 до 6,5 инчи безбедно. 【ЗАВРШИ ТЕЛЕФОН КОНТРОЛА】Отворен дизајн овозможува лесен пристап до екранот на телефонот, контролните копчиња и пристаништа, без отстранување на телефонот од armband. 【ПОТ ОТПОР】задниот дел од телефонот носител е специјално дизајнирана со вентилирачки функција за подобрување на циркулацијата на воздух и влага-wicking.Уживајте кул и удобно носење искуство. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Мека на допир силикони и neoprene материјал обезбеди одлична носи утеха кога вежбате во потоплите времето.Арм ремени се флексибилни, кожата-пријателски, и лесно да се чисти. 【1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】Купи со доверба со нашите 100% задоволство политика.Ние нудиме замена или рефундирање за било кој квалитет и производство на прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TYUXINSD Погодност Мобилен Телефон Рака Торба Отворено Маратон Копче Торба Женски Спортски Рака Торба Водоотпорен

Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : водоотпорен fabric Pr

DEN 2073.60