• Новак
3dRose Печати на Пурпурна Портокалова и Зелена Плетење Шема - Лице Опфаќа (fc_204584_2)

3dRose Печати на Пурпурна Портокалова и Зелена Плетење Шема - Лице Опфаќа (fc_204584_2)

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат