• Новак
ИГРАЧКА Живот Плажа Играчки за Деца - Песок Играчки Сет Вклучува 2 Песок Замокот Кофи, Sifter, Лопата, Гребло, Лажичка, Животински Калапи Песок Замокот Калапи, Песок Зам?

ИГРАЧКА Живот Плажа Играчки за Деца - Песок Играчки Сет Вклучува 2 Песок Замокот Кофи, Sifter, Лопата, Гребло,

DEN 1055.04

Достапност
Достапно за нарачка

На плажа, да се опише како чиста природна играње рајот е место hankered со деца кои не би сакал да ја пропушти шансата за радост на уживаат во сончева светлина. ????️ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Трајни и фирма, песок играчки за деца на возраст од 4 погоре се направени на BPA-free & Не-токсични материјали, со мазни работ и површински дизајн за да се намали ризикот од гребнатини И задржи вашето дете безбедно додека да се има забава на плажа време.Ако нешто се случува со вашиот Плажа и Песок Играчки Поставени во рамките на првите 12 месеци на сопственик нив, ние ќе го замени тоа бесплатно за вас. ????️ ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ОД ВРЕДНОСТ - исклучителна плажа играчки за деца се совршен подарок за секоја прилика.????️ СИТЕ-ВО-ЕДНО ПЛАЖА ИГРАЧКИ ЗАБАВА - Вклучени 2 големи песок shovels, 1 песок гребло, 7 песок диносаурус фосилни калапи & 8 симпатична шарени песочни калапи, 2 големи песок кофа со лесно носење справи и песок замокот мувла форма, на 1 Плоча и 1 голема обновливи мрежа пластични кеси за лесно носење и чување.Сите популарни песокот играчки се подготвени за вас, ајде да го извади и bask во лето забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат