• Новак
Бу-израстоци 23pcs Плажа и Песок Играчки со Мрежа Торба, Плажа & Песок Играчки Вклучуваат Песокот на Камион, Животни&Сообраќајот и Песок Замокот Калапи, Песок Алатки, Н

Бу-израстоци 23pcs Плажа и Песок Играчки со Мрежа Торба, Плажа & Песок Играчки Вклучуваат Песокот на Камион,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Депонија камион - Дојде со голема и durably песокот на камион.Големина : 8.25x6.88x6.3 инчи.Камионот сигурно ќе биде за изненадување на децата.Удобен големи калапи - Боја исто така е симпатична и калапи се подебели отколку повеќето групи.Сосема различни форми и алатки, вклучувајќи 4 песок алатки, 6 песок замокот калапи, 6 животинско песок, 4 сообраќајот песочни калапи, 1 песокот на камион, 1 за полевање може да.Mesh торба е задолжително за песок играчки - Доаѓаат со мрежа торба дека е издржлив доволно да се одржи на песок играчка во собата, погодно за семејни да патуваат.Исто така, помага да ги учат децата да ги собереш играчките кога тие се направи за играње.Рециклиран материјал - Направени од храна одделение рециклиран материјал, да им помогне да се заштити животната средина.Густа пластика, издржливост и флексибилност е голема.НУЛА РИЗИК ИНВЕСТИЦИИ - Не грижете се купат.Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да не контактирате!Тоа е НУЛА ризик, само кликнете на "Додади во Кошничка" копче!.Ќе се добие : . 4 x песок tools 6 x песок замокот калапи 6 x животинско песок 4 x сообраќај песочни калапи 1 x песокот на камион 1 x полевање може да се 1 x мрежа торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат