• Новак
Деца Девојчиња, Плетени Џемпер Облека Крои Кавга Туту Принцеза Фустани Долг Ракав Скокач Џемпер Блузи Pullover

Деца Девојчиња, Плетени Џемпер Облека Крои Кавга Туту Принцеза Фустани Долг Ракав Скокач Џемпер Блузи Pullover

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

【 Дизајн 】 Девојчиња, плетени облека, со долги ракави џемпер блузи pullover со organza ткаенината, organza шевови на hemline со возбудува детали, носи оваа есен-зима облекуваат, вашите Деца девојки ќе стане повеќе модерен, атрактивен и доста.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ ЗАДОВОЛИТЕЛНИ ПОДАРОК ТУКА, САКААТ ВАС И ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО СРЕЌЕН ЖИВОТ!.【 Материјал 】 Девојки долг ракав фустан е добро изработени од мек и кожа-пријателски материјал со висока еластичност, удобно и убаво да се носат.Ако вашето дете е потежок или посилна, ве молиме да се разгледа изборот на поголема големина наместо да предложи големина.ако има било какви проблеми, ве молиме пратете ни порака во прво време, така што можеме да го реши наскоро.3"115-120cm♥140cm-7-8 T-63cm/24.За бебето, здравје, се препорачува да се перење со рака колку што е можно.вашиот малку девојки ќе добиете многу комплименти носи тоа.Пакет се Вклучени : 1 PC Плетени Џемпер Dress Size : 100/110/120/130/140-Големина Информации♥Големина-Возраст-Биста -Фустан ДолжинаПрепорачуваме Висина Должина♥100cm-18-24 Месеци-42cm/16.Kuersi со цел да се обезбеди вашето бебе со здрава удобен и модерен облека, ние ќе ви обезбедиме висок квалитет на Бебе облека и одлична услуга, добредојдени да се купи!Материјал : Полиестер + Cotton Condition : New Sleeve Должина : Долги Sleeve Occasion : Секојдневно носење, роденденски подароци, партија носат, родител-дете собирање, фотографија, позив, специјални настани, итн. 【 Прилики 】Симпатична дете бебе деца девојки поврзана џемпер облека погодна за секој ден и во секоја прилика, туту плетење принцеза се облекуваат gown, Совршен за Божиќ партија, роденден, церемонија, училиште, одмор, семејството ден, photoshoot, крштевки, крштевки, формално, прв причест, дипломирањето, повик или со секојдневно носење, исто така, една одлична идеја за бебе подароци.Ве молиме овозможи 0. 【Пакет се вклучени】 1*Деца Девојчиња, Плетени Џемпер Облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Karuedoo Деца Деца Бебе Девојка Сомотски Кавга Долг Ракав Фустан Принцеза Партија Се Облекуваат Есен Зима Здолниште

Копче затворање.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Висок квалитет деца бебе девојки сомотски долг ракав фуст

DEN 165.12